İbn-i Sina’nın siğil reçetesi bulundu: Siğilleri bir çırpıda yok etmek mutfağınızda gizli. Yalnızca tek malzemeyle kesin çözüm mümkün. Siğil nasıl geçer?

Asırlık reçeteleri saymakla bitmeyen İbn-i Sina’nın bu sefer de siğiller için şifası ortaya çıktı. Her evde bulunan bu besin sayesinde siğillerden anında kurtulabileceksiniz. İşte siğilleri bir çırpıda yok eden İbn-i Sina reçetesi…

Google Haberlere Abone ol
İbn-i Sina’nın siğil reçetesi bulundu: Siğilleri bir çırpıda yok etmek mutfağınızda gizli. Yalnızca tek malzemeyle kesin çözüm mümkün. Siğil nasıl geçer? - Resim: 1

Siğil, papilloma virüsleri denilen bir iyi huylu cilt sorunudur. Siğiller genellikle ellerde, ayaklarda, dirseklerde ve dizlerde görülür. Ancak bazen yüzde ve genital bölgede de görülür. Siğiller her ne kadar tehlikesiz olsa da varlığı rahatsız edici olabilir. Siğilleri yok etmek adına çeşitli yöntemler vardır. Bunlardan biri de doğal yöntemlerdir.

Tıbbın babası olarak bilinen İbn-i Sina’nın reçeteleri son zamanların en popüleri arasında. İbn-i Sina’nın, “El-Kanun Fi’t Tıbb” kitabında yer alan birçok hastalığa bir dizi şifa reçetesi vardır. Asırlar öncesinde siğiller için de doğal tedavi yöntemi bulunmaktadır. Bu bitkinin yağı sayesinde siğillere veda edebileceksiniz. Peki, siğillere iyi gelen bitki hangisidir?

İşte siğilleri bir çırpıda yok eden İbn-i Sina reçetesi…