Hepsi kırmızı ama biri daha kırmızı. Kirazların arasına gizlenmiş domatesi 8 saniye içinde bulabilir misin? Sadece üstün zekalılar 8 saniye içinde bulabiliyor

Kirazların arasına gizlenmiş domatesi bulmak için sadece 8 saniyeniz var. Peki siz bu kısa süre içinde renkleri ayırt edip o domatesi bulabilir misiniz?

Google Haberlere Abone ol
Hepsi kırmızı ama biri daha kırmızı. Kirazların arasına gizlenmiş domatesi 8 saniye içinde bulabilir misin? Sadece üstün zekalılar 8 saniye içinde bulabiliyor - Resim: 1

DOMATESİ BUL, ZEKANI ÖLÇ

Ekranda gördüğünüz kirazlarla dolu görselde bir domates var. Ancak resimdeki domatesi 8 saniyede yalnızca görsel zekası yüksek olanlar görebiliyor. Peki, siz kırmızı kirazların içindeki aynı renkte olan o domatesi bulabilecek misiniz?

Yukarıda paylaşılan resimde kirazlarla dolu bir görüntü mevcut. Önünüzdeki görev, 8 saniyede kirazlar arasındaki domatesi bulmak. Domatesi bulabildiniz mi?

Süreniz doluyor. Geri sayım başladı bile.

8...

7…

6…

ve süre sona erdi! Bazılarınızın belirtilen sürede testi çözdüğünü tahmin ediyoruz. Ancak hala domatesi göremediyseniz endişelenmeyin, size çözüm görseli ile yardımcı olacağız.

Etiketler test bulmaca IQ testi