Hem benzinde hem de motorinde çifte indirim. Sürücüleri sevindirecek haber geldi benzin ve motorin litre fiyatında indirim yapıldı

Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde benzin ve motorin fiyatlarına büyük zam gelmişti. Peşi sıra gelen zamlarla motorinin litresi 22 lirayı geçmişti. Bu gece yarısından itibaren ise hem motorine hem de benzine çifte indirim geliyor.

Google Haberlere Abone ol
Hem benzinde hem de motorinde çifte indirim. Sürücüleri sevindirecek haber geldi benzin ve motorin litre fiyatında indirim yapıldı - Resim: 1

Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarındaki iniş çıkışlı fiyatlar devam ediyor. Brent petrol fiyatlarında yaşanan artış ve düşüşler akaryakıt fiyatlarında da dalganalmaya neden olmayı sürdürüyor.

Son dönemde araç sahiplerini üzen peş peşe zamlar yapılmıştı. Son zamlarla motorin fiyatları İstanbul'da 22 liranın üzerine çıkmıştı.

Akaryakıt sektörü temsilcilerinden alınan bilgiye göre bu gece yarısından itibaren hem benzinde hem de motorin litre fiyatlarında indirim yapılacak.