Halkbank promosyon rakamını güncelledi. Emekli promosyonuna rekor artış yaptı. Emekliler dikkat. Halkbank promosyon ücreti ne kadar?

SGK'nın yaptığı açıklamayla birlikte kamu bankalarının da emekliye verdiği promosyon rakamı yükseltildi. Ziraat bankası emekli promosyon rakamını güncelledi ve sitesinden duyurdu. Yeni rakam 1 Kasım'dan itibaren geçerli olacak. Halkbank da rekor promosyon artışı yaptı ancak web sitesini hala güncellemedi.

Google Haberlere Abone ol
Halkbank promosyon rakamını güncelledi. Emekli promosyonuna rekor artış yaptı. Emekliler dikkat. Halkbank promosyon ücreti ne kadar? - Resim: 1

Kamu bankalarından emekliler için peş peşe güzel haberler gelmeye devam ediyor. Emeklilerin büyük çoğunluğu maaşlarını kamu bankalarından alıyor. Promosyon miktarını düşük bulan emekliler başka bankaya maaşlarını taşıyordu. İşte artık buna gerek kalmayacak, çünkü promosyon rakamı yükseltildi. Ziraat Bankası yeni rakamı web sitesinden duyurdu.

Emekli banka promosyonu konusunda özel bankaların çok gerisinde kalan kamu bankalarından nihayet beklenen açıklama geldi ve web siteleri üzerinden duyuruldu. Özel ve kamu bankaları ile SGK arasında yeni bir emekli promosyonu anlaşması imzalanmıştı. Güncellenen promosyon anlaşmasıyla birlikte emekliye verilen promosyon rakamları yükseltilmişti ve yeni protokollerin 1 Kasım 2022'den itibaren geçerli olacağı belirtilmişti. 

Kaynak: Medyatava