Güncel akaryakıt fiyatları: 25 Mayıs (Bugün) benzin, motorin ve LPG ne kadar oldu. Brent petrol fiyatı ne kadar. 25 Mayıs Petrol Ofisi, Shell, Opet ve BP güncel motorin, benzin ve LPG fiyatları ne kadar oldu?

Rusya Ukrayna savaşının arından artan petrol fiyatları, ülkemizdeki akaryakıt fiyatları üzerinde etkili oluyor. Son olarak 19 Mayıs’ta gelen zammın ardından 21 Mayıs tarihinde benzine 1,02 kuruş indirim gelmiş ve fiyat değişikliği pompa fiyatlarına da yansımıştı. Bu indirimin ardından şu ana kadar akaryakıta herhangi bir indirim ya da zam yapılmadı. Peki, 25 Mayıs (Bugün) Brent Petrol ne kadar? Benzin, motorin ve LPG ne kadar oldu?

Google Haberlere Abone ol
Güncel akaryakıt fiyatları: 25 Mayıs (Bugün) benzin, motorin ve LPG ne kadar oldu. Brent petrol fiyatı ne kadar. 25 Mayıs Petrol Ofisi, Shell, Opet ve BP güncel motorin, benzin ve LPG fiyatları ne kadar oldu? - Resim: 1

25 MAYIS BRENT PETROL NE KADAR?

Brent petrol fiyatlarında dalgalı seyir, hafta başından bu yana devam ediyor. Dün kapanışı 111 dolar bandının hemen altında yapan Brent petrol fiyatı, güne yükselişle başladı.

Uluslararası piyasada Brent petrol fiyatı 112 dolar seviyesinde işlem görüyor.