Gram altında büyük fırsat! Yıl sonunu işaret etti: Pişman olmayın... İslam Memiş'ten vatandaşlara yeni uyarı.

Dünya genelinde piyasalarda yaşanan dalgalanma sürerken altın fiyatlarında da günler içerisinde yaşanan dengesizlik ön plana çıkıyor. Özellikle gram altın yatırımcıları üzerken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yatırımcıları sevindirecek açıklamalarda bulundu. Peki gram altın almalı mı satmalı mı? İslam Memiş'ten gram altın yorumu... Gram altın fiyatları....

Google Haberlere Abone ol
Gram altında büyük fırsat! Yıl sonunu işaret etti: Pişman olmayın... İslam Memiş'ten vatandaşlara yeni uyarı. - Resim: 1

Son dönemde Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan savaş nedeniyle piyasalarda yaşanan dalgalanma tüm hızıyla sürerken gram altın fiyatlarında da günlük iniş çıkışlar yaşanıyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın fiyatlarında yaşanan dalgalanmaya ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Altın fiyatlarında yaşanan dalgalanmanın yıl sonuna kadar süreceğini söyleyen Memiş, döviz kurunda ve emtia fiyatlarında sert dalgalanmaların olduğunu paylaştı. 

CİDDİ AÇIKLAMALAR SÜRÜYOR

Memiş, "Özellikle bu sert dalgalanmaların nedeninin döviz kurlarındaki Fed etkisi olduğu çok belirgin bir şekilde ortaya çıkıyor. Fed Başkanı ve Fed üyeleri ciddi açıklamalar yapmaya devam ediyor." dedi.