Gram altın 900 TL'nin altına çekildi! Altın fiyatları yükselecek mi yoksa düşmeye devam mı edecek? İslam Memiş'ten altın fiyatları için açıklama geldi

Altın fiyatları düşüşe geçti. Gram altın 889 liraya gerilerken yatırımcılarda bir panik havası oluştu. Altının daha da düşmesinden korkan yatırımcılar kuyumculara koştu. Peki bu düşüş ne kadar sürecek? Altın piyasaları uzmanı İslam Memiş'ten dikkat çeken açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
Gram altın 900 TL'nin altına çekildi! Altın fiyatları yükselecek mi yoksa düşmeye devam mı edecek? İslam Memiş'ten altın fiyatları için açıklama geldi - Resim: 2

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gram altın fiyatları, gümüş gram fiyatı ve dolar kuru için sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.  İslam Memiş’in paylaşımları şöyle:

“Altın ve gümüş için değer kaybetti diye üzülenler olmuş. 880 lira desteği aşağı yönlü kırılamadı. Kırılsa bile geçerli olan bant aralığı 850-900 lira.

Gümüş gramda destek 10,70 lira. Soru şu; makas aralığından dolayı sana ucuz altın veya gümüş vereceklerini mi sanıyorsun?

Alan aldı. Siz bayramı bayram tadında geçirin, rahat olun. Küresel piyasalarda neler olacağını Mayıs’ta göreceğiz. Mayıs-Haziran bekleme ayımız. Temmuz’a kadar piyasaya değil, işimize bakarız.