Gençleşmiş resmen! 15 kilo veren ve 15 yaş gençleşen Büşra Pekin'in yüzündeki değişikliğin nedeni belli oldu. Duyunca hemen uygulamak isteyeceksiniz!

40 yaşındaki oyuncu Büşra Pekin çok kısa bir sürede 15 kilo vermiş, hem yüzü hem de fiziğiyle kıskanılan bir isim haline gelmişti. Son dönemde hem verdiği kilolarla hem de yüzündeki değişikliklerle büyük beğeni toplayan Pekin, bu değişikliğin sırrını açıkladı. İşte o mucize etkinin sebebi...

Google Haberlere Abone ol
Gençleşmiş resmen! 15 kilo veren ve 15 yaş gençleşen Büşra Pekin'in yüzündeki değişikliğin nedeni belli oldu. Duyunca hemen uygulamak isteyeceksiniz! - Resim: 2

15 KİLO VERDİ 

Büşra Pekin, düzenli olarak spor yaptığını açıkladı ve spor sayesinde metabolizmasını hızlandığını söyledi. Pekin, spor sayesinde kalori yakım hızının ivme kazandığını da anlattı.

Şekerli ve gazlı içeceklerden uzak duran oyuncu, mineral bakımından zengin olan maden suyu ve suyu hayatına dahil ederek bol bol tüketti. Tatlılardan da büyük ölçüde uzak duran Pekin, canı tatlı çektiği zaman ise meyveli yoğurt tüketerek bu istediğini bastırdı. Kalorisi yüksek olan ve sağlığa hiçbir faydası olmayan abur cuburları da hayatından çıkaran güzel oyuncu ayrıca ketojenik diyetin de zayıflamasında çok büyük bir etken olduğunu açıkladı.

Pekin'in kilo verme sırrının yanı sıra yüzündeki değişim de son derece merak ediliyor. İşte o sihirli değnek etkisi yaratan yöntem.