Garanti geri adım attı, 7500 TL geri geldi. Emekli Akbank ve İş Bankası'ndan sonra Garanti BBVA da emekli promosyonuyla ilgili yeni karar aldı

Bankalar peş peşe emekliye verdikleri promosyonla ilgili yeni kararlar alıyor. Akbank ve İş Bankası'ndan sonra Garanti BBVA da yeni bir karar aldı ve promosyon rakamını yükseltip son tarih uyarısında bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Garanti geri adım attı, 7500 TL geri geldi. Emekli Akbank ve İş Bankası'ndan sonra Garanti BBVA da emekli promosyonuyla ilgili yeni karar aldı - Resim: 2

Paramedya'nın Garanti Bankası emeklilere bu kez geçen ay 6 bin lira düşürdüğü nakit promosyona ilave olarak 1500 lira da bonus puan verecek. Böylece emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyanlar toplam 7 bin 500 lira almış olacak.

Garanti Bankası ayrıca maaşını taşıyan emeklilerden havale ve EFT ücreti almayacak. Banka konu ile ilgili olarak internet sitesinde, “Emekli maaşını Garanti BBVA‘dan alan tüm emekli maaş müşterilerimize, Garanti BBVA Mobil ve İnternet’ten, maaş aldığı Vadesiz TL hesabından yapacağı havale ve hafta içi saat 08:30 – 16:00 arası yapılacak EFT işlemleri ücretsizdir. Maaş taşıma sonrası yatacak olan emekli aylık/gelir ödemesi ile birlikte masrafsızlık geçerli olacaktır.” şeklinde açıklama yaptı.