Garanti BBVA kesenin ağzını açtı: Emekliye 9750 TL promosyon. Emekli promosyonunda rekabet kızıştı, Garanti BBVA'dan emekliyi sevindiren karar. Garanti BBVA emekli promosyonu ne kadar?

Garanti BBVA emeklilere yönelik kesenin ağzını açtı. Bankalar arası emekli banka promosyonu konusunda tam bir rekabet yaşanırken Garanti BBVA da emeklilere yönelik yaptığı çalışmayla maaşını bankaya taşıyanlara 9 bin 750 liraya kadar bir ödeme yapacak. İşte Garanti BBVA emekli promosyon şartları...

Google Haberlere Abone ol
Garanti BBVA kesenin ağzını açtı: Emekliye 9750 TL promosyon. Emekli promosyonunda rekabet kızıştı, Garanti BBVA'dan emekliyi sevindiren karar. Garanti BBVA emekli promosyonu ne kadar? - Resim: 1

Emekli maaş tutarı dikkate alınarak yapılan emekli promosyon ödemesi, milyonlarca emekli vatandaşın gündemindeki yerini koruyor. Garanti BBVA da en çok emekli promosyonu veren bankalar arasında. 

Garanti BBVA promosyon ödemesinden 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında maaşını Garanti'ye geçiren emekliler yararlanabiliyor. Garanti Bankası, maaşlarını taşıması halinde emeklilere ciddi promosyon imkanları sunuyor. Peki, Garanti BBVA emekli promosyonu ne kadar? 2022 Garanti Bankası emekliye ne kadar promosyon veriyor?