Garanti BBVA hesabı olanlar yaşadı. Banka taranfından milyonlarca müşteriye son dakika duyurusu yapıldı. 1000 TL hediye verilecek! Şubeye gitmenize gerek yok. İşte detaylar...

Garanti BBVA’dan bir kampanya açıklaması geldi. Banka, kampanyaya katılanlara 1000 TL hediye edeceğini duyurdu. 31 Ocak tarihine kadar şubeye gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olanlar 1000 TL kazanacak. Kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişiler için koşullar duyuruldu.

Google Haberlere Abone ol
Garanti BBVA hesabı olanlar yaşadı. Banka taranfından milyonlarca müşteriye son dakika duyurusu yapıldı. 1000 TL hediye verilecek! Şubeye gitmenize gerek yok. İşte detaylar... - Resim: 1

Garanti Bankası’nın resmi sitesinde yer alan kampanya bilgilerine göre, şubeye gitmeye gerek kalmadan Garanti BBVA müşterisi olan ve bireysel kredi kartı başvurusu yapıp, başvurusu onaylandığında 1000 TL harcamaya 1000 TL bonus kazanılacak. Öte yandan 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanılabilecek.

GARANTİ BANKASI KAMPANYA DETAYLARI;

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

2 – 31 Ocak tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Şubat’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.