Garanti BBVA hesabı olan herkesi ilgilendiriyor: Garanti Bankası milyonlarca müşterisine 1000 TL hediye etme kararı aldı. Kaçırılmayacak fırsatın detayları ve son tarihi açıklandı. Acele edin, hediyenizi kaçırmayın

Garanti Bankası’dan önemli bir açıklama yapıldı. Garanti BBVA tarafından kampanya duyurusu geldi. Banka, resmi sitesi üzerinden kampanyaya ilişkin açıklamalarda bulundu. Kampanya kapsamında, müşterilere 1000 TL hediye edilecek.

Google Haberlere Abone ol
Garanti BBVA hesabı olan herkesi ilgilendiriyor: Garanti Bankası milyonlarca müşterisine 1000 TL hediye etme kararı aldı. Kaçırılmayacak fırsatın detayları ve son tarihi açıklandı. Acele edin, hediyenizi kaçırmayın - Resim: 1

Garanti BBVA’dan alınan bilgilere göre, şubeye gitmeye gerek kalmadan müşteri olanlar kampanyaya katılım sağlayabilecek. Müşteri olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapan ve başvurusu onaylandığında 1000 TL harcamaya 1000 TL bonus kazanılacak. Ayrıca 10.000 TL’ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından da yararlanılabilecek.

GARANTİ BANKASI KAMPANYA DETAYLAI;

1-31 Mart tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya ek kartlar ve personel kartlar dahil değildir.

Etiketler garanti hediye banka puan