FLAŞ! Gram altın o tarihte 1600 lira olacak. Altın fiyatlarında patlama olacak' diyen İslam Memiş 1600 lira için tarih verdi

Altın piyasasındaki hareketler yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Altın alacaklar veya altını olanlar ‘fiyatlar yükselecek mi, yoksa düşecek mi?’ diye merak ediyor. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, gram altın, dolar, gümüş ve kripto para piyasalarına dair değerlendirmelerde bulundu. Memiş, 'Altın, gümüş ve kripto paralarda patlama olacak' diyerek tarih verdi. Memiş, gram altının 1600 lirayı göreceğini belirtti.

Google Haberlere Abone ol
FLAŞ! Gram altın o tarihte 1600 lira olacak. Altın fiyatlarında patlama olacak' diyen İslam Memiş 1600 lira için tarih verdi - Resim: 1

Finansal analist İslam Memiş, piyasalardaki son gelşmeleri değerlendirdi. Değerlendirmelerinin kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını altını çizen İslam Memiş, yorumlarının kişisel yorumlar olduğunu vurguladı.

"ALTIN VE GÜMÜŞTE UYARDIM"

Memiş, "ABD'de tarım dışı istihdam verisi beklentinin üzerinde çıktı. Bir sonraki de yukarı yönlü revize edildi. Açıklama sonrası dolar endeksi 106-107'de dengelenme çabasını sürdürüyor. Veri iyi gelince altın ve gümüşte de geri çekilme oldu. Bu hafta boyunca altın ve gümüşte sizi uyardım.