Fatih Terim'e çok büyük gurur. Pele, Beckenbauer ve Maradona'nın aldığı en prestijli ödülü Fatih Terim'e de verecekler

Türk futbol tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Türk Milli Takımı ve Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim, dünyanın en prestijli spor ödüllerinden birini alarak efsaneler arasına ismini yazdıracak. GoldenFoot ödülü bu sezon Fatih Terim'e verilecek.

Google Haberlere Abone ol
Fatih Terim'e çok büyük gurur. Pele, Beckenbauer ve Maradona'nın aldığı en prestijli ödülü Fatih Terim'e de verecekler - Resim: 1

2003 yılından beri dünya futboluna önemli katkılar sağlamış ve marka haline gelmiş isimlere verilen GoldenFoot ödülü bu sezon Türk Milli Takımı ve Galatasaray'ın eski teknik direktörü, Türk futbolunun en önemli yaşayan isimlerinden olan Fatih Terim'e verilecek. 

Fanatik gazetesinde yer alan habere göre dünyanın en prestijli spor ödüllerinden olan GoldenFoot'ta efsanelerin arasında boy gösterecek Terim, bir de ödül alacak.

Her yıl Monaco'da düzenlenen ödül töreninde efsanelerin gala gecesine katılarak ayak izlerini killi bir zemine basarak, futbola kattıkları değeri somutlaştırdıkları organizasyonda bu sezon Terim de boy gösterecek.

Kaynak: Medyatava