Eyvah! Dolar aralık ayında bu rakama çıkacak. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer yıl sonu dolar tahmininde bulundu, aralık ayında doların kaç TL olacağını açıkladı

Dolar ile ilgili verdiği yüksek tahminlerle bilinen ve hatta BDDK'nın bu konuda hakkında şikayetçi olduğu ünlü ekonomist Selçuk Geçer, doların aralık ayında ne kadar olacağını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Eyvah! Dolar aralık ayında bu rakama çıkacak. Ünlü ekonomist Selçuk Geçer yıl sonu dolar tahmininde bulundu, aralık ayında doların kaç TL olacağını açıkladı - Resim: 1

Son dönemde dolar tahminleriyle dikkat çeken Ekonomist Selçuk Geçer, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı videoda dolar tahmininde bulundu. Doların artık daha fazla yükselme şansını olmadığını öne süren Geçer ABD'de enflasyonun gerileme sinyali vermesini işaret etti.

''Dolar aşağıyı gösteriyor. Euro ve sterlin yukarıyı gösteriyor." diyen Ekonomist Selçuk Geçer, "Çünkü görünen o ki ABD'deki enflasyon frenlenmiş gibi. Önümüzdeki aylarda oluşabilecek olağanüstü durumları da bir şerh olarak kenarı koyuyorum. Dünyada dolar düşecek ama Türkiye'de dolar TL karşısında değer kazanarak 35 liralara her an vurabilir. Bu bugünde olabilir, yarın da olabilir 3 ay sonra da olabilir'' dedi.