EYT'de son viraja girildi: Banka promosyon verecek, SGK toplu para yatıracak. Milyonlarca EYT'linin yüzü bu kez büyük gülecek.

EYT'lilere büyük müjde geldi. Sonunda yüzleri gülecek. Bankadan promosyon, SGK'dan toplu para alacaklar. İşte merak edilen tüm detaylar...

Google Haberlere Abone ol
EYT'de son viraja girildi: Banka promosyon verecek, SGK toplu para yatıracak. Milyonlarca EYT'linin yüzü bu kez büyük gülecek. - Resim: 1

EYT'lileri sevindirecek o haber geldi. EYT'li vatandaşlar şubat ayı itibarıyla maaş ödeneklerini alırken, EYT'lilerin yüzünü güldürecek bir haber daha geldi. EYT'lileri toplu para ihtimali büyük sevindirdi. 

Milyonlarca insan oldukça uzun süredir EYT ile emekli olmayı hedeflerken, EYT hayali kuran vatandaşlara çifte bayram sevinci yaşatacak o durum meydana geldi. Şubat ayı gelmeden, emeklilik hayali kuran vatandaşlar emekli maaşı ödeneklerini büyük bir heyecanla hesaplamaya başlamıştı. 2023 yılına girildikten sonra EYT ile emekliliğe hak kazanan 1,5 milyon vatandaş 1 Şubatta ilk emekli maaşını alacakken, EYT'liler bu senaryo ile toplu para alabilecekler.

İşte EYT'lilere çifte bayram sevinci yaratacak o senaryo ve tüm detayları...