'Eylül ayında çarşı pazar karışacak' deyip, uyardı! Her dediği çıkan 'Piyasa kahini' İslam Memiş en çok kazandıracak yatırım araçlarını açıkladı!

Dolar ve altın fiyatlarında yükseliş devam ediyor. Dolar 18 lira seviyesinin hemen altında işlem görürken, gram altın 1.030 lira seviyesine kadar yükseldi. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, ''Eylül ayında çarşı pazar karışacak'' diyerek en çok kazandıracak yatırım araçlarını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
'Eylül ayında çarşı pazar karışacak' deyip, uyardı! Her dediği çıkan 'Piyasa kahini' İslam Memiş en çok kazandıracak yatırım araçlarını açıkladı! - Resim: 2

Gram altın 1450 lira olacak

Jeopolitik risklerin tırmanmaya başladığının da altını çizen İslam Memiş, gram altında önce 1200 devamında ise 1450 lira seviyesine yıl sonuna kadar gelinmiş olacağını söyledi. Ağustos ayı içinde altında geri çekilmeler olabileceğini haber veren İslam Memiş, yatırımcıya bunu satış için değil alım için fırsat olarak değerlendirmesini önerdi. İslam Memiş, 'Elinde altın ve gümüş bulunduranlar sakın ola ki burdan satıp düşükten yerine koyarım hayali içinde olmamalı. Eylül ayında çarpı pazarın karışacağı bir dönem olacak' dedi.