Erkekler bu kadınları asla unutamıyor! Vazgeçilmezliğin sırrı açıklandı. Esra Ezmeci kadınları unutulmaz yapan 4 maddeyi duyurdu

Sosyal medya üzerinden kendisine gelen soruları cevaplayan, bazen itirafları da Instagram üzerinden takipçileriyle paylaşan psikolog Esra Ezmeci, bu kez de kadın erkek ilişkileri ile ilgili çok önemli bir paylaşım yaptı ve yol gösterdi. Ezmeci kadınlara seslendi ve 'kadınları unutulmaz yapan 4 madde'nin ne olduğunu açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Erkekler bu kadınları asla unutamıyor! Vazgeçilmezliğin sırrı açıklandı. Esra Ezmeci kadınları unutulmaz yapan 4 maddeyi duyurdu - Resim: 1

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları cevaplamaya devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları hakkında gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, kitaplarında verdiği tavsiyelerle biliniyor.

Son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başaran Ezmeci, kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken bazen "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor.

Esra Ezmeci bu kez paylaşımında kadın ve erkekler için önemli tavsiyeler verdi ve kadınlar için vazgeçilmezlik şartını açıkladı. Ezmeci, kadınları unutulmaz yapan 4 maddeyi ise şöyle açıkladı.