En pahalı iPhone modellerinde şok sorun. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde yeşil çizgi problemi: Apple'dan açıklama geldi

Apple'ın Eylül ayında tanıttığı en pahalı modellerinden olan iPhone 14 serisi satış rekorları kırsa da, yaşattığı problemlerle gündeme geliyor. iPhone serisinin en pahalı modellerinden biri olan iPhone 14 Pro kullanıcılarının başı ekranla dertte. Kullanıcılar ekranı açtıklarında yeşil çizgiler görmeye başladı. Şirket yaşanan problemle ilgili son dakika açıklaması yaptı.

Google Haberlere Abone ol
En pahalı iPhone modellerinde şok sorun. iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerinde yeşil çizgi problemi: Apple'dan açıklama geldi - Resim: 1

Eylül 2022'de tanıtılan ve satış açısından Apple'ın yüzünü güldüren iPhone 14 Pro ve Pro Max modellerinin başı ekran problemiyle dertte.

Apple'ın en iddialı telefonlarından biri olan iPhone 14 Pro'da android telefonlarda yaşanan yeşil ve yatay çizgi problemleri görülmeye başlandı.

Hem iPhone 14 Pro hem de iPhone 14 Pro Max kullanıcıları, telefonu açtıklarında ekranda titreyen yeşil çizgiler olduğunu bildirdi.

Kaynak: Medyatava