Emekliye büyük jest: Yüzde 700 zam yaptı. Emekli promosyon ücretine Ziraat Bankası'ndan dev zam geldi. Ziraat Bankası yeni promosyon rakamını duyurdu. Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar?

Kamu bankalarından emekliler için peş peşe güzel haberler gelmeye devam ediyor. Emeklilerin büyük çoğunluğu maaşlarını kamu bankalarından alıyor. Promosyon miktarını düşük bulan emekliler başka bankaya maaşlarını taşıyordu. İşte artık buna gerek kalmayacak, çünkü promosyon rakamı yükseltildi. Ziraat Bankası yeni rakamı web sitesinden duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Emekliye büyük jest: Yüzde 700 zam yaptı. Emekli promosyon ücretine Ziraat Bankası'ndan dev zam geldi. Ziraat Bankası yeni promosyon rakamını duyurdu. Ziraat Bankası emekli promosyonu ne kadar? - Resim: 1

Emekli banka promosyonu konusunda özel bankaların çok gerisinde kalan kamu bankalarından nihayet beklenen açıklama geldi ve web siteleri üzerinden duyuruldu. Özel ve kamu bankaları ile SGK arasında yeni bir emekli promosyonu anlaşması imzalanmıştı. Güncellenen promosyon anlaşmasıyla birlikte emekliye verilen promosyon rakamları yükseltilmişti ve  yeni protokollerin 1 Kasım 2022'den itibaren geçerli olacağı belirtilmişti. 

Kaynak: Medyatava