Emeklilere kuyruk oluşturacak promosyon müjdesi: Maaşlarını taşıyan emeklilere 8.250 TL verme kararı verdiler. ING Bank'tan rakiplerini kıskandıracak hamle. Ödemeler anında hesaplara yatıyor. İşte detaylar

ING Bank tarafından emeklilerin tamamını ilgilendiren çok önemli bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 7 bin lira para verileceği belirtildi. Ayrıca emekli yakınının davet edene de 1.250 TL verileceği bildirildi. Bu noktada emekliler toplam 8.250 TL alabilecek. Yapılan duyuruda ise şu ifadelere yer verildi:

Google Haberlere Abone ol
Emeklilere kuyruk oluşturacak promosyon müjdesi: Maaşlarını taşıyan emeklilere 8.250 TL verme kararı verdiler. ING Bank'tan rakiplerini kıskandıracak hamle. Ödemeler anında hesaplara yatıyor. İşte detaylar - Resim: 1

YAPILAN DUYURU

“Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 7.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca emekli yakını getirenler toplamda 1.250 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Siz de maaşınızı kolayca ING’ye taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını kaçırmayın.

Ayrıca Maaşını ING’ye taşıyan emekliler 3 ay boyunca Turuncu Ekstra avantajlarından harcama koşulu olmadan yararlanıyor.”