Emeklilere büyük şok. 7 bin TL promosyonu almak hayal oldu. Akbank emekli promosyon rakamını düşürdü. Akbank emekli promosyonu ne kadar?

Emekliler ile ilgili bir banka daha şok bir karar aldı. İki ay öncesine kadar emekli banka promosyonları konusunda tam bir rekabet yaşanırken, bankalar kendi aralarında anlaşmış gibi rakamları bir bir düşürmeye başladı. İşte Akbank'ın aldığı son karar.

Google Haberlere Abone ol
Emeklilere büyük şok. 7 bin TL promosyonu almak hayal oldu. Akbank emekli promosyon rakamını düşürdü. Akbank emekli promosyonu ne kadar? - Resim: 1

Son dönemde yaptığı kampanyalarla ses getiren ve milyonlarca yeni müşteri edinen Ağustos ayında emekli maaş promosyonunu bir anda 7 bin 500 liraya yükselterek olay olmuştu. Bir çok bankanın promosyon yarışına katılmasını sağlayan Akbank, emeklilere vereceği rakamı düşürdü.

Ağustos ayında 7 bin 500 liradan başlayan Akbank daha sonra Eylül ve Ekim aylarında bu kampanyayı aynen sürdürme kararı almıştı. Ancak banka, 30 kasım tarihine kadar yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre, en yüksek promosyon rakamı 7 bin lira olacak ve onu da maaşı 10 bin lira ve üzeri olan alabilecek.

Akbank’ın kendi internet sitesi üzerinden duyurduğu yeni rakamlar şöyle: