Emekli promosyonunda bankalar kızıştı. Garanti emekliler üzerine büyük koz oynadı. Kasım ayı emekli promosyon kampanyası güncellenirken, SGK ve Bağ-kur'luları sevindiren o haber Garanti BBVA'dan geldi.

Emekli promosyon ödenekleri yıl içerisinde pek çok emekli tarafından yakından takip edilen konular arasında yer alırken, bankalar büyük bir rekabete tutulmuştu. Kasım ayı promosyon rakamlarını açıklayan bankalar arasına Garanti BBVA'da girdi. Emeklilere büyük oynadı!

Google Haberlere Abone ol
Emekli promosyonunda bankalar kızıştı. Garanti emekliler üzerine büyük koz oynadı. Kasım ayı emekli promosyon kampanyası güncellenirken, SGK ve Bağ-kur'luları sevindiren o haber Garanti BBVA'dan geldi. - Resim: 1

Emeklilerin yakından ilgilendiği bir konu olan emekli promosyonunda kasım ayı kampanyasında çeşitli değişiklikler meydana geldi. Yıl içerisinde pek çok banka müşteri çekebilmek için emekli promosyon ödeneklerinde ciddi artışlar uygularken yapılan artışlar duruldu ve bankalar promosyon ödeneklerini düşürmeye başladı. Emekli promosyon aylığını en çok veren bankanın hangisi olduğunu aramak da emekli vatandaşa kaldı.

Mevcut müşterilerini korumanın yanı sıra bünyesine yeni müşteriler eklemek amacıyla harekete geçen bankalar gözüne emeklileri geçirmişti. Bünyesine çok daha fazla müşteri çekebilmek amacıyla emekli promosyon ödeneklerini arttıran bankalar da günden güne düşüşler meydana gelirken, Garanti BBVA son kozunu oynadı. Kasım ayı promosyon rakamını şu şekilde açıkladı.