Emekli promosyonuna 10 kat zam. Ziraat Bankası'ndan emekliyi sevindirecek karar. Ziraat Bankası emekli promosyon rakamı artıyor. İşte Ziraat Bankası'nın yeni promosyon rakamı. Ziraat Bankası emekli promosyon ücreti ne kadar?

Özel bankalar arasında başlayan emekliye promosyon ücreti halen düşük ücret veren kamu bankalarına da sıçradı. Kamu bankaları harekete geçti. Ziraat Bankası emekli promosyon rakamını artırmaya hazırlanıyor. Son ücret konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan karar verecek ancak bankanın ne kadarlık bir zam yapacağı da belli oldu. İşte Ziraat'ın emekli promosyon ücreti.

Google Haberlere Abone ol
Emekli promosyonuna 10 kat zam. Ziraat Bankası'ndan emekliyi sevindirecek karar. Ziraat Bankası emekli promosyon rakamı artıyor. İşte Ziraat Bankası'nın yeni promosyon rakamı. Ziraat Bankası emekli promosyon ücreti ne kadar? - Resim: 1

Sabah gazetesinden Dilek Güngör'den bugün emekli vatandaşları sevindirecek bir yazı geldi.

Emekli maaş promosyonun yarışında 3.ay geride kalırken, kamu bankaları da promosyon için çalışmaları başlattı. Sabah Gazetesi Yazarı Dilek Güngör, bugün köşesinde halen 750 lira promosyon veren kamu bankalarının çok müşteri kaybettiğini belirterek, üç bankanın promosyon için Hazine ve Maliye Bakanlığı ile görüşmeler yaptığını yazdı.

Dilek Güngör, kamu bankalarının ne kadar promosyon vereceğini de açıkladı.

KAMU BANKALARI NE KADAR EMEKLİ PROMOSYONU VERECEK?