Emekli banka promosyonu uçuşa geçti: 8250 TL. Emeklilere müjdeli haber geldi, emekli promosyonu 8250 TL oldu. En yüksek promosyon veren banka belli oldu

Akbank, Garanti BBVA, Yapı Kredi ve QNB Finansbank'tan sonra bir banka daha emekli promosyon rakamını güncelledi ve en şimdilik en yüksek promosyon veren banka oldu. Toplamda 8250 liralık bir rakam emekli vatandaşa ödenmeye başladı.

Google Haberlere Abone ol
Emekli banka promosyonu uçuşa geçti: 8250 TL. Emeklilere müjdeli haber geldi, emekli promosyonu 8250 TL oldu. En yüksek promosyon veren banka belli oldu - Resim: 2

Emekli maaş promosyon yarışı soluksuz sürerken İNG Türkiye rakamı 8 bin liranın üzerine çıkarttı. ING emekli maaşını taşıyanlara, maaş tutarına göre 7.000 TL’ye varan ek koşulsuz nakit promosyon verecek. Emekliler ayrıca, 5 emekli arkadaşını daha ING’li yaptığı taktirde, ek olarak 1.250 TL’ye varan promosyon hakkı elde edecek. Böylelikle, emekliler toplamda 8.250 TL’ye varan promosyon kazanma fırsatını verilecek.

Bankadan yapılan duyuruda "Emekli maaşınızı ING’ye taşıyarak maaş tutarınıza göre ek koşulsuz 7.000 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz. Ayrıca emekli yakını getirenler toplamda 1.250 TL’ye varan promosyon kazanıyor." denildi. Banka emekli yakınını getirene yapılacak olan ödemelerle ilgili de bilgi verildi.