Elinde 1 gram bile altını olanlar dikkat. O uyarıyı dikkate almayan dizlerine vuracak! Altında en net senaryoyu uzmanı açıkladı. Emtia uzmanı, altının yılın ikinci yarısında ulaşacağı seviyeyi açıkladı

Yılın ilk ayı henüz tamamlanmamışken Ons altında yükseliş rekor seviyeye ulaştı. Gün içerisinde gram altın ise %1 oranında gerileme yaşadı. Bu tablo yılın ikinci yarısından itibaren uzmanların açıklamaları ile daha farklı bir boyuta ulaştı.

Google Haberlere Abone ol
Elinde 1 gram bile altını olanlar dikkat. O uyarıyı dikkate almayan dizlerine vuracak! Altında en net senaryoyu uzmanı açıkladı. Emtia uzmanı, altının yılın ikinci yarısında ulaşacağı seviyeyi açıkladı - Resim: 1

Altın fiyatları son bir haftadır hareketli seyrini sürdürüyor. Ons altın gün başlangıcı da 1900 dolar seviyesinde gerçekleştirdi. Gram altında ise rekor seviyelerin altına gerileme yaşandı. Değer kaybı sonrası 1.146 TL’den satışı yapılıyor.

Gram altın 19 Ocak sabah saatleri itibarıyla yaşadığı yüzde 1’lik değer kaybı sonrası 1.146 TL’den işlem gördü. Yarım altın 3.748 TL iken çeyrek altın 1.874 TL seviyelerinde. 22 ayar burma bilezik 1.327 TL’den satışı yapılırken Cumhuriyet altını 7.925 TL’den alıcısını buldu.