Elinde 1 gram bile altını olanlar dikkat. Bu hataya düşen herkes dizlerine vuracak. Altının bir bileni İslam Memiş 21 – 22 Mart’a dikkat edin dedi, altının ulaşacağı rekor seviyeyi net olarak açıkladı

Altına ilişkin yaptığı tahmin ve yorumlarla dikkat çeken İslam Memiş önemli bir açıklama yaptı. Altına yatırım yapmayı düşünen vatandaşlara bu hataya düşülmemesi gerektiğinin altı çizdi. Tarih vererek merak edilenleri açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Elinde 1 gram bile altını olanlar dikkat. Bu hataya düşen herkes dizlerine vuracak. Altının bir bileni İslam Memiş 21 – 22 Mart’a dikkat edin dedi, altının ulaşacağı rekor seviyeyi net olarak açıkladı - Resim: 1

2023 Mart ayında altın fiyatlarında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Memiş, yine bir uyarıda bulundu.

ALTIN 1 AY BOYUNCA DÜŞÜŞE GEÇMİŞTİ

Vatandaşların vazgeçilmez yatırım araçları arasından olan altına ilişkin İslam Memiş önemli bir açıklama yaptı. Altın ocak ayının sonunda düşüşe geçti ve 1 ay boyunca düşüşe devam etti.

ABD’deki son gelişmeleri yorumlayan Memiş’in söyledikleri peş peşe çıkmaya başladı. Şimdi de gözler yeni gelecek açıklamalara çevrildi. Gram altın için 1200 TL olarak tanımlanan psikolojik sınır bu şekilde geçilmiş oldu.