Eli kulağında dedi milyonlarca vatandaşa indirim müjdesi verdi. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten dolar, altın, gram altın, gümüşle ilgili flaş açıklama ve...

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş bu kez de milyonlarca insanı sevindirecek haberi verdi. Dolar, altın ve gümüş ile ilgili tahminlerini açıklayan Memiş, vatandaşlara müjdeyi verdi: İndirim geliyor.

Google Haberlere Abone ol
Eli kulağında dedi milyonlarca vatandaşa indirim müjdesi verdi. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'ten dolar, altın, gram altın, gümüşle ilgili flaş açıklama ve... - Resim: 1

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş önümüzdeki günlerde yaşanacak ilginç gelişmelere dikkat çekti ve benzin gibi ürünlerde indirimlerin eli kulağında olduğunu söyledi. Dolarla ilgili de çok çarpıcı bir yorumda bulundu. Tarih vermeyi de ihmal etmedi.

İslam Memiş'ten yine çok konuşulacak yorumlar geldi. Yakında pompa fiyatlarına yansıyacak indirim haberlerini okuyacağını belirten Memiş'in dikkat çeken açıklamaları şöyle:

Dolarını bir hamle yaptıracak olan varsa parite üzerinden bunu dolar, sterlin, altın alarak giriş yapabilir. Bu daha mantıklı bir karar. Petrol fiyatlarındaki düşüşlere dikkat çektim, dolar endeksindeki düşüşlere dikkat çektim. Petrol ve dolar endeksindeki düşüşler önümüzdeki haftalarda çok sık konuşulacak. Petrol fiyatlarındaki düşüşler pompa fiyatlarına yansıyacak. İndirim haberlerini görmüş olacağız. İçeride dolar TL, altının ve gümüşün gram fiyatıyla alakasız olacaktır bu.

DOLAR, ALTIN, GRAM ALTIN NE OLACAK?