Ekrem İmamoğlu'ndan müjde: Herkese 27 bin TL verilecek. Yapı Kredi ile İBB promosyonda anlaştı, İBB çalışanlarına rekor promosyon ödemesi geldi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlara müjde geldi. 27 bin liralık bir ödeme yapılacak. Yapı Kredi ile anlaşan İBB, çalışanlara 27 bin lira ödeyecek. Konuyla ilgili duyuru Ekrem İmamoğlu'ndan geldi. İBB de çalışanlarına bir duyuru yaparak ödenecek rakamla ilgili bilgi verdi.

Google Haberlere Abone ol
Ekrem İmamoğlu'ndan müjde: Herkese 27 bin TL verilecek. Yapı Kredi ile İBB promosyonda anlaştı, İBB çalışanlarına rekor promosyon ödemesi geldi - Resim: 2

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, müjdeli haberi Twitter adresi üzerinden duyurdu.

İmamoğlu, "Çalışanlarımızın refahı için yoğun çalıştık ve iyi bir sonuca ulaştık. İBB ve iştirak şirketleri çalışanlarımızın hesabına tek seferde 27.000 TL maaş promosyonu yatırılacaktır. Hayırlı olsun." dedi.

İBB'den çalışanlara gönderilen duyuruda ise "Yapı Kredi Bankası ile olan maaş protokollerinin süresi 2 yıl uzatılarak 2025 yılı sonuna kadar ötelenmiştir. Bunun karşılığında personel başına belirlenen 27.000 TL promosyon bedeli, Ekim ayının ikinci yarısında, Yapı Kredi Bankası ile protokol imzalandıktan sonra ödenecektir. Ödeme tarihiyle ilgili bilgilendirme ayrıca yapılacaktır." denildi.