Dünya futbol devinden Ramazan çadırı. Premier Lig devi Chelsea Ramazan nedeniyle Stamford Bridge'de Ramazan Çadırı açıp iftar verecek

Ramazan ayının başlamasına kısa bir süre kala dünyanın en önemli futbol ekiplerinden biri olan İngiliz devi Chelsea çok önemli bir kakar açıkladı. Kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre Premier Lig'de bir ilk yaşanacak ve Stamford Bridge'de iftar için Ramazan Çadırı kurulacak.

Google Haberlere Abone ol
Dünya futbol devinden Ramazan çadırı. Premier Lig devi Chelsea Ramazan nedeniyle Stamford Bridge'de Ramazan Çadırı açıp iftar verecek - Resim: 1

İngiliz Premier Lig'in en önemli ekiplerinden biri olan Chelsea, lig tarihine geçecek bir açıklama yaptı. Müslüman alemi için 'bin aydan hayırlı' olan Ramazan öncesi kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre Chelsea iftar verecek.

Kulüp tarafından yapılan açıklamaya göre Premier Lig'de bir ilk yaşanacak ve Stamford Bridge'de iftar için Ramazan Çadırı kurulacak. Chelsea'nin stadındaki etkinlikle birlikte ilk kez bir İngiltere Premier Lig takımının stadında iftar verilmiş olacak.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, "Chelsea, Stamford Bridge'de ilk açık iftar programına ev sahipliği yapacak. 26 Mart Pazar günü kulüp ve bir Premier Lig stadı için bir ilk olacak şekilde Stamford Bridge'de saha kenarında bir açık iftar programına ev sahipliği yapacak." denildi.


Kaynak: tv100.com