Doların 11 liraya ineceği tarihi açıkladı. Dolar borcu, doları olanlar dikkat. Ünlü ekonomist Yeniçağ gazetesi yazarı Evren Devrim Zelyut'tan çok konuşulacak döviz çıkışı

Verdiği yüksek dolar kuru tahminleriyle bilinen ve ekonomi yönetimine çok sert eleştirilerde bulunan ünlü ekonomist Yeniçağ gazetesi yazarı Evren Devrim Zelyut, bu kez de doların çökeceği tarihi açıkladı. Zelyut, doların 11-12 liraya inebileceğini belirtti ve bunun için de tarih verdi.

Google Haberlere Abone ol
Doların 11 liraya ineceği tarihi açıkladı. Dolar borcu, doları olanlar dikkat. Ünlü ekonomist Yeniçağ gazetesi yazarı Evren Devrim Zelyut'tan çok konuşulacak döviz çıkışı - Resim: 2
Altılı masanın yapacağı ilk iş rasyonel ekonomi politikalar. MB yönetiminde, piyasa yönetiminde liyakata önem verdiklerinde siz kurda bir geri çekilme göreceksiniz. En önemli nokta, cumhurbaşkanı seçildikten sonra hisse ve tahvil piyasalarından kaçan para 70-80 milyar dolardan fazla. Burada onun yerine daha güvenilir bir figürün gelmesi sermaye akışlarını tersine çevirecek.

Dolar 18 liraysa 11-12 liraya indirecek. Doların 11-12 olduğu atmosferde maliyetler geri çekildiğinde siz 6 ay sonra bambaşka bir Türkiye görmeye başlayacaksınız. Sorunlar sıfırlanacak demiyoruz ama çözüm ve hissedilir bir rahatlama güvenilir bir politikalarla karşımıza çıkacak.

SIRADAKİ GALERİ

50 TL nakit iade yapılıyor 50 TL nakit iade yapılıyor