Dolar ve altın ne zaman zirve yapacak? İslam Memiş piyasalardaki dalgalanmayı değerlendirdi. Dolar ve altının zirve yapacağı tarihi açıkladı

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, piyasalardaki dalgalanmaları değerlendirdi ve "Şu anda ciddi bir belirsizlik var. Dünya ekonomilerinin nefes alma dönemine geçmesi gerekiyordu" dedi. Memiş fiyatların düşüşlerin kalıcı olmayacağını belirtirken dolar ve altın için zirve tarihini açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Dolar ve altın ne zaman zirve yapacak? İslam Memiş piyasalardaki dalgalanmayı değerlendirdi. Dolar ve altının zirve yapacağı tarihi açıkladı - Resim: 3

Bir aylık süreçte 900 lira seviyesinin üzerinde gram altın alımı yapmayın dedim. Korku ve panik yok, daha alt seviyelerde alma imkanınız olabilir demiştik. Bu fiyatlamalar normal. Manipülasyon piyasası var. Sert bir şekilde düşürecekler ya da çıkaracaklar. 900 lira altını alım fırsatı olarak görüyorum. 850 ile 900 arası gram altın için.

" Peki dolar, altın, gümüş ve euro gibi yatırım araçları ne zaman zirve yapacak? İslam Memiş böyle bir beklentinin olduğunu belirtirken tarih de verdi. İslam Memiş şunları söyledi: