Dolar kuru 3 gün sonra bu rakama çıkacak. Önümüzdeki kış ayı için dolar kurunu 30 TL olarak açıklayan Selçuk Geçer, eylül sonu için rakam verdi

Merkez Bankası'nın faiz kararı merakla beklenirken yüksek dolar kuru tahminleriyle bilinen ekonomist Selçuk Geçer, eylül ayı sonunda doları kurunun ne kadar olacağını açıkladı. Kış ayı için 30 lira rakamını telafuz eden Geçer, yeni dolar tahminiyle korkuttu.

Google Haberlere Abone ol
Dolar kuru 3 gün sonra bu rakama çıkacak. Önümüzdeki kış ayı için dolar kurunu 30 TL olarak açıklayan Selçuk Geçer, eylül sonu için rakam verdi - Resim: 1

Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer, dolar kurunun Eylül ayı sonunda ne kadar olacağını açıkladı. Peki dolar 9 gün sonra ne kadar olacak? İşte merak edilen o sorunun yanıtı... Yaptığı tahminler tek tek tutan Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer'den Eylül ayı sonuna ilişkin dolar tahmini geldi. Yaptığı tahminlerle yatırımcıların dikkatini çeken Selçuk Geçer, her açıklaması ile sosyal medyanın gündemine de otururken, yüksek tahminleri ile dolar yatırımcısına uyarılar da yaptı. 

Karar'da yer alan habere göre, Euro/Dolar paritesi hızla değişirken, piyasalar Eylül ayına da yükselişlerle girdi. Dolar kuru 18,40 seviyelerine dayanırken, Piyasa Uzmanı Selçuk Geçer'den yine piyasalarda bomba etkisi yaratacak çok önemli değerlendirmeler geldi. Yüksek tahminleri ile dikkat çeken Selçuk Geçer, doların göreceği seviyeyi de verdi.