Dolar da borsa da patlayacak! İslam Memiş ikinci turda ne olacağını yazdı. Piyasalarla ilgili bir yazı yazan Memiş'ten dikkat çekici Kapalıçarşı, dolar ve altın değerlendirmesi: Olmayacak

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turu sürecinde olacak olanları yazdı. İşte Memiş'in ikinci tur değerlendirmesi: Borsa ile beraber dolar da düşüyor değil mi? Buna şaşırdınız değil mi? İkinci kez şaşırmaya hazır olun. Dolar ile beraber borsanın çıkışına.

Google Haberlere Abone ol
Dolar da borsa da patlayacak! İslam Memiş ikinci turda ne olacağını yazdı. Piyasalarla ilgili bir yazı yazan Memiş'ten dikkat çekici Kapalıçarşı, dolar ve altın değerlendirmesi: Olmayacak - Resim: 1

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, 28 Mayıs'taki ikinci tur seçimleri öncesinde vatandaşlara uyarıda bulundu.

Bugün sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Memiş, "Günaydın, hayırlı işler. Gram altın fiziki tarafta şuan 1.390 lira. Sana da günaydın 1.500 liradan altın alan kuyrukçu kardeşim." dedi.

Memiş, daha sonra attığı tweette ise Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda neler olacağını yazdı ve "şimdiden hasretle bekleyenlere duyurulur" dedi.

İşte İslam Memiş'in ikinci tur seçimler ve piyasayla ilgili değerlendirmesi...