Doğum sırasında doktorlar şoke oldu. Dünyaya gelen kız bebek sırtında 6 santimetre kuyrukla doğdu doğumhanedeki doktorlar gözlerine inanamadı

Brezilya'da şaşkınlık veren bir olay yaşandı. Hamile bir kadının doğumu sırasında tıp literatürüne geçecek bir olay yaşandı. Dünyaya gelen kız bebek sırtında 6 santimetrelik bir kuyrukla doğlu. Doğumhanedeki doktor ve hemşireler şoke oldu.

Google Haberlere Abone ol
Doğum sırasında doktorlar şoke oldu. Dünyaya gelen kız bebek sırtında 6 santimetre kuyrukla doğdu doğumhanedeki doktorlar gözlerine inanamadı - Resim: 1

Brezilya'da bir doğum sırasında yaşanan olay ülkede gündeme oturdu. Tıp literatürüne giren olay hamile bir kadının doğumu sırasında gerçekleşti.

Dünyaya gelen kız bebek sırtında 6 santimetre uzunluğunda bir kuyrukla doğdu. Gördükleri karşısında şoke olan doğumhanede görevli doktor ve hemşireler resmen buz kesti.

Sau Paulo'daki Grendaac adlı çocuk hastanesinde çocuğunu dünyaya getiren hamile kadının sağlığında bir problem yaşanmazken, doğan kız çocuğunun sırtındaki 6 santimetrelik kuyruk tıp literatürüne geçti.