Depremler olabilir, bir lider ölebilir. Ay tutulması tetikleyebilir diyen ünlü astrologdan korkutan tahminler: Uranüs etkisiyle depremler tetiklenebilir, ülkemizde bir lideri vefatı dengeleri değiştirebilir

Yaptığı tahminlerle dikkat çeken ünlü astrolog Michaela Astro, Akrep burcunda yaşanacak Ay tutulmasına dikkat çekerek önemli açıklamalarda bulundu. Instagram'da 1 milyon takipçisi bulunan Michaela Astro, "Halk hareketleri, hava ve deniz kazaları, deprem ve volkanik patlamalar yaşanabilir" derken Türkiye ile ilgili de flaş bir iddiada bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Depremler olabilir, bir lider ölebilir. Ay tutulması tetikleyebilir diyen ünlü astrologdan korkutan tahminler: Uranüs etkisiyle depremler tetiklenebilir, ülkemizde bir lideri vefatı dengeleri değiştirebilir - Resim: 1

Yıldızların hareketleriyle öngörülerini paylaşan ve Instagram'da 1 milyondan fazla takipçisi bulunan ünlü astrolog Michaela Astro, Instagram hesabında paylaştığı yazısıyla dikkat çekti. Akrep burcunda yaşanacak Ay tutulması hakkında tahminlerde bulunan Michaela Astro, Uranüs'ün de tetiklemesiyle bazı doğa felaketlerinin yaşanacağını iddia etti.

Ay tutulması nedeniyle bazı halk hareketlerinin yaşabileceğini öngören Michaela Astro, bir çok ülkede grevlerin görülebileceğini, halk hareketlerinin yaşanabileceğine dikkat çekerek, hava ve deniz kazalarının yaşanabileceğini ve Uranüs etkisiyle depremlerin tetiklenebileceğini iddia etti.