Cüzdanında Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat: 28 Şubat'a kadar SUBAT250 kodu ile başvuru yapanlara hediye nakit tanımlanacak

Ziraat Bankası tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda kart sahiplerine kampanya doğrultusunda 250 TL hediye edileceği bildirildi.

Google Haberlere Abone ol
Cüzdanında Ziraat Bankası kartı olanlar dikkat: 28 Şubat'a kadar SUBAT250 kodu ile başvuru yapanlara hediye nakit tanımlanacak - Resim: 1

Ziraat Bankası, müşterileri için peş peşe kampanya yayımlamaya devam ederken banka tarafından yeni kampanyalar duyurulmaya başlandı. Banka tarafından yapılan duyuruda Şubat ayı özel kampanyasının detayları paylaşıldı ve 250 TL hediye edileceği bildirildi. Bu doğrultuda her 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL toplam da ise 250 TL Bankkart TL verileceği aktarıldı.

250 TL HEDİYE EDİLECEK

1 Şubat tarihinde başlayan kampanyanın çiçekçi, giyim, aksesuar, kozmetik, kuyum ve mücevherat sektörlerinde geçerli olacağı belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda 1 Şubat ile 28 Şubat tarihleri arasında 50 TL toplam da 250 TL Bankkart TL hediye edileceği paylaşıldı.

Banka tarafından "Bankkart’ınız ile anlaşmalı giyim, aksesuar, kuyum, saat, çiçek ve kozmetik üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL toplamda 250 TL Bankkart Lira verilecektir" ifadelerine yer verilen bir açıklama yapıldı ve Kampanya Şubat ayına özel 1 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu paylaşıldı.

Kampanyaya Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya SUBAT250 yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlanması gerektiği belirtilen duyurunun devamında kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerektiği paylaşıldı.