Çin işi iPhone 14 Pro piyasaya sürüldü. İşlemcisinden kamerasına Dynamic Island görünümüne kadar iPhone 14 Pro kopyası LeEco S1 Pro çıktı: Neredeyse onda bir fiyatına!

iPhone 14 Pro serisinin adeta klonlanmış hali Çin'de piyasaya sürüldü. Görüntüsü tamamen iPhone 14 Pro'ya benzetilen kamerasından Dynamic Island görünümüne kadar iPhone 14 Pro'yu aratmayan LeEco S1 Pro adlı telefon fiyatıyla da tam bir kullanıcı dostu! 64 gb ile 256 gb arasında depolama alanı sunan telefonun fiyatı orijinalinin onda biri fiyatına.

Google Haberlere Abone ol
Çin işi iPhone 14 Pro piyasaya sürüldü. İşlemcisinden kamerasına Dynamic Island görünümüne kadar iPhone 14 Pro kopyası LeEco S1 Pro çıktı: Neredeyse onda bir fiyatına! - Resim: 1

Çin'de ekonomik bir 'iPhone 14 Pro' klonu piyasaya sürüldü. Donanımhaber'de yer alan habere göre LeEco S1 Pro adlı telefon görünüşüyle tamamen iPhone 14 Pro'nun klonu!

Apple’ın dynamic island olarak adlandırdığı çentiğe kadar her konuda benzetilen telefonun kamera bölümü de iPhone 14 Pro Max’in birebir aynısı görünümünde.

LeEco S1 Pro isimli telefon fiyatıyla da tam bir kullanıcı dostu. LeEco S1 Pro 135 dolar fiyat etiketiyle Çin’de ön siparişe açıdı. Bu fiyatlandırma 8GB + 128GB versiyon için geçerli.

Kaynak: Medyatava