Cebinde İstanbulkart'ı olan sürücüler dikkat! İSPARK-İstanbulkart kampanyası bitiyor. Ücretsiz otopark için son günler

İstanbullu vatandaşların elinden düşürmediği İstanbulkart ile ilgili bir kampanya duyurusu yapıldı. İstanbulkart kampanyasının 30 Kasım’a kadar süresi var. Söz konusu tarihe kadar kampanyaya katılım sağlayanlar bir fırsat yakalamış olacak.

Google Haberlere Abone ol
Cebinde İstanbulkart'ı olan sürücüler dikkat! İSPARK-İstanbulkart kampanyası bitiyor. Ücretsiz otopark için son günler - Resim: 1

İstanbulkart kampanyası doğrultusunda, İstanbulkart Mobil’den 50 TL ve üzeri yükleme yapılırsa İspark ödemesi hediye edilecek. 5 Ekim tarihinde başlayan kampanya 30 Kasım tarihine kadar devam edecek.

İSTANBULKART KAMPANYA AÇIKLAMASI;

• İstanbulkart Mobil uygulamasından 50 TL ve üzeri yükleme yapan kullanıcıya, yükleme yapılan kart ile yapacağı ilk İspark ödemesi sonrası ödeme tutarı kartına nakit iade olarak yüklenecektir.

• Kampanya kapsamında İspark ödemesinin 18TL üzerinde olması durumunda kullanıcıya yapılacak nakit iade tutarı en fazla 18 TL olacaktır.

• Talimat olarak yüklenen ödül TL, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla tanımlanabilir.

• Bir kullanıcı kampanyadan yalnız bir kartı ile bir kez faydalanabilir.

• Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda Belbim A.Ş. müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

• Kampanyadan faydalanabilmek için İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.