Camdaki Kız hakkında flaş açıklama. Gülseren Budayıcıoğlu "Camdaki Kız Uzan ailesinin hikayesi mi?" sorusuna canlı yayında yanıt verdi

Türkiye'nin izlenme oranı olarak son yılların en fenomen dizilerinden biri haline gelen Camdaki Kız dizisi hakkında Gülseren Budayıcıoğlu canlı yayında en çok merak edilen soruya cevap verdi. Dizi hakkında sosyal medyada dillenen "Camdaki Kız Uzan ailesinin hikayesi" iddiası Gülseren Budayıcıoğlu tarafından yanıtlandı.

Google Haberlere Abone ol
Camdaki Kız hakkında flaş açıklama. Gülseren Budayıcıoğlu "Camdaki Kız Uzan ailesinin hikayesi mi?" sorusuna canlı yayında yanıt verdi - Resim: 1

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı romanından uyarlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren izleyici rekorları kıran Kanal D'nin fenomen dizisi Camdaki Kız hakkında flaş açıklama geldi.


Katıldığı bir canlı yayında konuşan Gülseren Budayıcıoğlu, özellikle sosyal medyada dillenen "Camdaki Kız dizisi Uzan ailesinin hikayesi mi?" sorusuna net bir cevap verdi.

Benzer bir iddianın "İstanbullu Gelin" dizisi hakkında da konuşulduğunu söyleyen Gülseren Budayıcıoğlu, söz konusu kitabın 3 yıllık bir yazım süreci olduğunu ve her ayrıntı ile tek tek ilgilendiğini söyledi.
Kaynak: Medyatava