Bu kadarına da pes! Market kartının kare kodunu koluna dövme yaptırdı: 8 ayda 415 lira değerinde puan topladı

Koluna devamlı gittiği marketin kartının kare kodunu dövme yaptıran üç çocuk babası 31 yaşındaki Dean Mayhew, Temmuz 2022'den beri 415 lira değerinde puan topladı. Mayhew yıl sonuna kadar ailesinin yılbaşı yemeğinin masraflarını çıkarmayı planlıyor.

Google Haberlere Abone ol
Bu kadarına da pes! Market kartının kare kodunu koluna dövme yaptırdı: 8 ayda 415 lira değerinde puan topladı - Resim: 2

Daily Star'da yer alan habere göre Bideford kasabasında yaşayan 31 yaşındaki Dean Mayhew, dövmeyi her gün kullandığını söyleyerek, "Bazen markete gittiğimde kasiyer bunun gerçek olduğuna inanmıyor. Onlara 'sadece tarayın lütfen!' diyorum ve şok oluyorlar" diyerek yaşadığı komik anları da aktarıyor.

Her geçen gün fiyatların arttığını söyleyen Mayhew, dövmesini tarattığından beri hiçbir kampanyayı da kaçırmadığını söylüyor. Mayhew, "Her şeyin fiyatı artıyor, bu yüzden her zaman onu tarattığımdan emin oluyorum. Kazandığım puanları biriktireceğim ve ailemin yılbaşı yemeği için kullanacağım. Özellikle bu yıl fiyatlar artarken dövme ile kampanyaları takip etmem çok daha kolay olacak" ifadelerini kullandı. 

SIRADAKİ GALERİ

Kütüphaneye çırılçıplak giden kadın şoke etti Kütüphaneye çırılçıplak giden kadın şoke etti
Kaynak: Medyatava