Brooke Shields: Annem bana aşıktı, cinsellikten vazgeçmemi söyledi bakire kalacaktım

Dünyaca ünlü oyuncu Brooke Shields yıllar sonra bir itirafta bulundu. Shields annesinin kendisine aşık olduğunu söyledi. Shields, "Bana aşıktı, onun ana odak noktası bendim ve ikimiz de cinselliğimizden mahrum kalacaktık. Bakire kalacaktım" itirafında bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Brooke Shields: Annem bana aşıktı, cinsellikten vazgeçmemi söyledi bakire kalacaktım - Resim: 1

Steven Spielberg'in 1982 tarihli klasiği E.T. filmindeki performansıyla dünyaca üne kavuşan Brooke Shields çok özel açıklamalarda bulundu. Annesinin kendisine aşık olduğunu söyleyen Shields, kendisine cinsellikten vazgeçmesini söylediğini itiraf etti.

Huffington Post'ta yer alan habere göre Brooke Shields ile Drew Barrymore hayatını konu alan belgesel "Pretty Baby: Brooke Shields" için bir röportaja katıldı. Çocukluktan bu yana şöhret olan iki oyuncu sunucunun sorularına samimi bir şekilde yanıt verdi. Shields, annesi Teri Shields'ın kendisine yaptıklarından bahsetti.

Shields, röportaj sırasında Barrymore'a "Hepimiz annelerimizden ve babalarımızdan onay almayı arzuluyorduk" dedi. Annesinin kendisine aşık olduğunu itiraf eden Brooke Shields, "Onun ana odak noktası bendim. Benden cinsellikten vazgeçmemi istedi. İkimiz de cinselliğimizden mahrum kalacaktık. Bakire kalacaktım" ifadelerini kullandı.