Böylesi görülmedi! Birlikte olmak için gittikleri bina başlarına yıkıldı. Hayat kadını ve müşterisinin birlikte olma arzusu hazin sona dönüştü!

Nijerya'da geçtiğimiz aylarda meydana gelen bir olay, polis kayıtlarından gün yüzüne çıktı. Metruk bir binada cinsel ilişkiye giren eskort ve müşterisi, binanın çökmesi sonucu can verdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Google Haberlere Abone ol
Böylesi görülmedi! Birlikte olmak için gittikleri bina başlarına yıkıldı. Hayat kadını ve müşterisinin birlikte olma arzusu hazin sona dönüştü! - Resim: 1

Nijerya'da geçtiğimiz aylarda yaşanan bir olay, polis kayıtlarının açıklanmasıyla birlikte gündeme oturdu. İddiaya göre geçtiğimiz ay metruk bir binanın çökmesi sonucu içeriden çıplak olarak 1 kadın ve 1 erkeğin cansız bedenleri çıkarıldı.

İNCELEMELERDE HAYAT KADINI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda binadan cansız bedeni çıkarılan kadının, bölgede de tanınan bir hayat kadını olduğu belirlendi.

YIKILAN METRUK BİNA MOTEL ÇIKTI

Yine polis kayıtlarından aktarılan bilgiye göre metruk binanın eski bir motel olduğu ve kadının müşterilerini sık sık bu binaya götürdüğü tespit edildi. Ancak binanın son günlerde dayanıksız hale gelmesinin ardından ikilinin üzerine yıkıldığı öğrenildi.