Böyle zam görülmedi. Vakıfbank'tan emekli promosyonuna dev zam. Kamu bankası Vakıfbank yeni promosyon rakamını duyurdu. Vakıfbank 2022 emekli promosyonu ne kadar?

Emekliye verdiği promosyon rakamı konusunda özel bankaların gerisinde kalan kamu bankaları harekete geçti. Ziraat Bankası web sitesinden yeni rakamı duyurdu. Promosyon ücretlerine yüzde 700'e yakın zam geldi. Yeni promosyon ücretini bütün kamu bankaları verecek. Vakıfbank'tan resmi açıklama gelmedi, web sitesi güncellenmedi ancak yapılan anlaşmayla birlikte Vakıfbank da rekor artış yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Böyle zam görülmedi. Vakıfbank'tan emekli promosyonuna dev zam. Kamu bankası Vakıfbank yeni promosyon rakamını duyurdu. Vakıfbank 2022 emekli promosyonu ne kadar? - Resim: 1

Kamu bankalarından emekliler için peş peşe güzel haberler gelmeye devam ediyor. Emeklilerin büyük çoğunluğu maaşlarını kamu bankalarından alıyor. Promosyon miktarını düşük bulan emekliler başka bankaya maaşlarını taşıyordu. İşte artık buna gerek kalmayacak, çünkü promosyon rakamı yükseltildi. Ziraat Bankası yeni rakamı web sitesinden duyurdu.

Emekli banka promosyonu konusunda özel bankaların çok gerisinde kalan kamu bankalarından nihayet beklenen açıklama geldi ve web siteleri üzerinden duyuruldu. Özel ve kamu bankaları ile SGK arasında yeni bir emekli promosyonu anlaşması imzalanmıştı. Güncellenen promosyon anlaşmasıyla birlikte emekliye verilen promosyon rakamları yükseltilmişti ve yeni protokollerin 1 Kasım 2022'den itibaren geçerli olacağı belirtilmişti. 

Kaynak: Medyatava