Botoksa para vermeye son: Kırışıklıklara elveda. 10 dakika bekletmek yetiyor. Göz kırışıklıklarına veda, pürüzsüz bir görünüme merhaba. Göz altı kırışıklarına ve kaz ayaklarına iyi gelen o etkili kür

Bıçak altına yatmak veya botoksa uygulamalarını yaptırmak istemezken aynı zamanda ince çizgilerden, kırışıklıklardan ve kaz ayaklarından da kurtulmak isteyebilirsiniz. İşte bu doğal ve güvenli ev ilaçları imdadınıza yetişti.

Google Haberlere Abone ol
Botoksa para vermeye son: Kırışıklıklara elveda. 10 dakika bekletmek yetiyor. Göz kırışıklıklarına veda, pürüzsüz bir görünüme merhaba. Göz altı kırışıklarına ve kaz ayaklarına iyi gelen o etkili kür - Resim: 2

Muz

Muz A, C ve E vitaminleri açısından zengindir ve harika bir besleyici maddedir. Muz hassas göz altı derisini besler ve nemlendirir, böylece kırışıklıkları giderir. Bal antioksidanlarla doludur ve yaşlanma karşıtı özelliklere sahiptir. Bu nedenle muzlu yüz maskesi göz altı kırışıklıkları için en iyi yöntemlerden.

Homojen bir karışım elde etmek için yarım muzu 1 tatlı kaşığı balla ezin. Bu macunu göz altı kırışıklıklarınıza uygulayın. Ilık suyla yıkamadan önce 15 ila 20 dakika kalmasına izin verin.

Kivi

Kivi, C vitamini, E vitamini ve likopen gibi antioksidanlar açısından zengindir. Bu da cildin gençleşmesini sağlar. Sıkı ve genç görünen bir cilt için gerekli olan kolajen ve elastin üretimini artırır.

Kiviyi ezip püre haline getirin. Üzerine bir tatlı kaşığı yoğurt ilave edin ve karıştırın. Göz çevrenize ince tabaka şeklinde sürün. Yaklaşık 10 dakika beklettikten sonra durulayın. Mükemmel etki için haftada 2 kez uygulayın.

Yumurta akı

Cilt yaşlandıkça elastikiyetini kaybeder ve bu nedenle sarkık bir hal alır. Yüze yumurta akı sürmek cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ayrıca zamanla kaz ayaklarının tedavisine de yardımcı olur. Yumurta beyazında bulunan protein cilt hücrelerine ve doku onarımına yardımcı olur. Pürüzsüz görünüm verir.

Yumurta beyazı yüz maskesi hazırlamak için yumurta akını köpürene kadar çırpın ve ardından yüzünüze uygulayın. Kurumasını bekleyin ve ikinci katı uygulayın. Maskeyi 15 dakika bekletin. Ardından su ve sabunla yıkayın. Bu işlemi haftada birkaç kez tekrarlayın.

SIRADAKİ GALERİ

Yağlı fırın camını jet hızında temizlemek mümkün Yağlı fırın camını jet hızında temizlemek mümkün