Borsaya girmek isteyenlere 5300 uyarısı. Ekonomist Evren Devrim Zelyut'tan Borsa İstanbul'a girmek isteyen yatırımcıya seviye uyarısı

Borsa İstanbul 2022 yılında rekor kazançlar getirdi, 2023 yılına ise kötü başladı. Son iki gündür düşüş yaşayan Borsa İstanbul'da yabancı yatırımcılar gibi yerli yatırımcılar da çıkmaya başladı. Borsa İstanbul'un direnç seviyesiyle ilgili ekonomist Evren devrim Zelyut'tan çok önemli açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
Borsaya girmek isteyenlere 5300 uyarısı. Ekonomist Evren Devrim Zelyut'tan Borsa İstanbul'a girmek isteyen yatırımcıya seviye uyarısı - Resim: 1

Borsa ve döviz ve yatırımıyla ilgilenen milyonlarca vatandaşın merakla beklediği açılışı değerlendiren ünlü ekonomist Evren Devrim Zelyut, Borsa İstanbul ile ilgili önemli uyarılarda bulundu.

Evren Devrim Zelyut, "Bu sabah piyasalara baktığımızda dün Microsoft firmasının karının beklenenden daha düşük gelmesi nedeniyle piyasalarda bir negatif eğilimi izliyoruz. ABD vadelileri eksi, Asya'ya baktığımızda oynaklık, karışık bir görünüm var" açıklamasında bulundu.