Bomba iddia! Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya aşkı bitti mi? Ayrılığın nedeni Şeyma Subaşı mı? İşte, olay yaratan iddianın detayları

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı yaklaşık iki yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdığı iddia edildi. Ayrılıkla ilgili bir diğer iddia ise, ünlü çiftin ayrılığının Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı olduğu yönünde.

Google Haberlere Abone ol
Bomba iddia! Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya aşkı bitti mi? Ayrılığın nedeni Şeyma Subaşı mı? İşte, olay yaratan iddianın detayları - Resim: 3

Ayrılık nedeni Şeyma Subaşı mı?

Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya’nın ayrılık iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ancak ayrıldıkları bir yana ayrılık sebepleri de çok konuşulan konuların başında geldi. Acun Ilıcalı - Çağla Ayça Altunkaya ilişkisi Şeyma Subaşı yüzünden mi bitti? Magazin takipçileri en çok bu sorunun cevabını aramaya başladı.

Ortaya atılan bir başka iddia ise gittiği her yere katıldığı her davete Ayça Çağla Altunkaya’yı da götüren Acun Ilıcalı'nın, son zamanlarda yalnız gezmesi dikkat çekerken ayrılık kararının da Altunkaya tarafından alındığı söyleniyor.

Çağla Ayça Altunkaya, Esat Yontuç'un oğlunun doğum gününde yer almayınca Acun Ilıcalı ile aralarının açıldığı ve ayrılık kararı aldığı ortaya çıktı.