Bomba iddia! Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya aşkı bitti mi? Ayrılığın nedeni Şeyma Subaşı mı? İşte, olay yaratan iddianın detayları

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı yaklaşık iki yıldır dolu dizgin aşk yaşadığı sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile yollarını ayırdığı iddia edildi. Ayrılıkla ilgili bir diğer iddia ise, ünlü çiftin ayrılığının Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı olduğu yönünde.

Google Haberlere Abone ol
Bomba iddia! Acun Ilıcalı ile Ayça Çağla Altunkaya aşkı bitti mi? Ayrılığın nedeni Şeyma Subaşı mı? İşte, olay yaratan iddianın detayları - Resim: 1

Kariyeri kadar özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ile olan ilişkisi de merak ediliyor.

Şeyma Subaşı ile evlenen evliliğinden de bir kız çocuğu olan Acun Ilıcalı daha sonra ayrılmış ayrılık sonrasında ise gönlünü 23 yaşındaki güzel Çağla Ayça Altunkaya'ya ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Acun Ilıcalı 2 yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Ayça Çağla Altunklaya ile ayrıldı. Ayrılık iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Ayılık sebepleri ise yakın çevresini ve hayranlarını şoke etti.

En son Cedi Osman – Ebru Şahin’in düğünlerinde görüldüler

İkili son olarak Cedi Osman-Ebru Şahin düğününde görülmüştü. O günden sonra ikili bir daha da yan yana görülmedi. Acun Ilıcalı katıldığı davetlere Altunkaya'yı götürmeyince ayrılık iddiaları da aldı yürüdü. İlişkileri hakkında pek konuşmayan ikilinin ayrıldığı ortaya çıktı.