Bir hafta boyunca afrodizyak etkili yiyecekler yedi! Ünlü seks yazarından çok konuşulacak sözler: Defalarca tahrik oldum, yanımda...

Ünlü seks yazarı Ebony Leigh, internette sıklıkla karşılaşılan afrodizyak etkili olduğu iddia edilen besinlerle ilgili kişisel bir deneye imza attı. Leigh, bir hafta boyunca yaşadıklarını kaleme alarak deneyimlerini paylaştı. Genç yazar, kısa sürede yediklerinin etkisini görmeye başladığını belirtti. Bir hafta içinde defalarca tahrik olduğunu belirten Ebony Leigh, çareyi vibratörle gezmekte bulduğunu söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Bir hafta boyunca afrodizyak etkili yiyecekler yedi! Ünlü seks yazarından çok konuşulacak sözler: Defalarca tahrik oldum, yanımda... - Resim: 1

Seks yazarı Ebony Leigh, her ne kadar bilimsel olarak çok sağlam dayanağı olmasa da tarihsel olarak sıklıkla karşımıza çıkan afrodizyak etkili besinlerden oluşan bir beslenme listesini bir hafta boyunca uyguladı. Bunun bir “meydan okuma” olduğunu söyleyen Leigh, "Bilimin bana defalarca söylediğine aykırı olsa bile denemek istedim” dedi.

'Yeterli kanıt yok'

Mynet’te yer alan habere göre, The Love Clinic'ten Psikoseksüel Terapist Leslie Scholl konuyla ilgili şunları söyledi, "Cinsel istek, çekicilik, zevk veya davranıştaki bir değişikliğin doğrudan tek nedeninin afrodizyaklar olduğunu gösteren yeterli kanıt yok," dedi. "Değişimle bir ilişki olduğunu gösteren bazı küçük çalışmalar var, ancak bu, insanların yalnızca cinsel işlev veya iştahta değişiklik umuduyla doğal maddeler veya yiyecekler alması gerektiğini önermez."