Benzin ve motorine yeni zam yolda! Güncel akaryakıt fiyatları: 27 Mayıs (Bugün) benzin, motorin ve LPG ne kadar oldu. Brent petrol fiyatı ne kadar. 27 Mayıs Petrol Ofisi, Shell, Opet ve BP güncel motorin, benzin ve LPG fiyatları ne kadar oldu?

Rusya Ukrayna savaşının arından artan petrol fiyatları, ülkemizdeki akaryakıt fiyatları üzerinde etkili oluyor. Son olarak 21 Mayıs tarihinde benzine 1,02 kuruş indirim gelmiş ve fiyat değişikliği pompa fiyatlarına da yansımıştı. Bugünden geçerli olmak üzere ise benzine 70 kuru, motorine ise 1,38 lira zam geldi. Öte yandan 28 Mayıs itibarıyla tekrar benzin ve motorine zam bekleniyor. Peki, 27 Mayıs (Bugün) Brent Petrol ne kadar?

Google Haberlere Abone ol
Benzin ve motorine yeni zam yolda! Güncel akaryakıt fiyatları: 27 Mayıs (Bugün) benzin, motorin ve LPG ne kadar oldu. Brent petrol fiyatı ne kadar. 27 Mayıs Petrol Ofisi, Shell, Opet ve BP güncel motorin, benzin ve LPG fiyatları ne kadar oldu? - Resim: 1

BENZİN VE MOTORİNE ZAM

Dün gelen ve gece yarısından itibaren pompaya yansıyan değişiklikle motorin grubunda 1,38 TL benzin grubunda 1,43 TL fiyat artışı meydana gelmişti.

28 Mayıs Cumartesi gününden geçerli olmak üzere ise benzin grubunda 70 kuruş, Motorin grubunda ise 97 kuruş fiyat artışı bekleniyor. 

27 MAYIS BRENT PETROL NE KADAR? 

Brent petrolün varil fiyatı bugün itibarıyla kapanışa göre yüzde 0,08 azalışla 114,11 dolar oldu. Aynı dakikalarda Batı Teksas türü (WTI) ham petrolün varili 113,95 dolardan alıcı buldu.